Metin2 Pvp Serverler | Metin2 Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp Serverlar ClanMt2
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
sid=107191;channel=135375;w=728;h=90;wmid=53452;domain ="metin2pvpserverleri.2areg.com";
kategori ="0";
gosterim="BF";adsrv=1;arkaplan="FFFFFF";
baslik="000000";
aciklama="000000";
kenarlik="123456";
jsai="06141d6ecab68538";</script>
<script language="JavaScript" src="http://adserver1.adtech.com.tr/ppc.js"></script>

Metin2 Pvp Serverler | Metin2 Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp Serverlar ClanMt2

Metin2 Pvp serverler metin2 pvp serverleri metin2 pvp server kurulumu| Knight Pvp serverler Pvp serverlar pvpserverler Private serverler Ko private serverler pvp serverler pvp server pvp serverlar Clanmt2 Ko private serverler pvp serverler pvp server pvp

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yeni versiyon balık botu(süper anlatım)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mert94
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Rep gücü : 1378
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Yeni versiyon balık botu(süper anlatım)   Cuma Nis. 09, 2010 11:54 am

ARKADAŞLAR ESKİ VERSİYON BALIK BOTUNDAN ÇOK ÖNEMLİ FARKLILIĞI OLAN BALIK BOTUNU SİZLERE SUNUCAM.FARKI BALIĞI KAFAMIZIN ÜSTÜNE BALIK İŞARETİ GELDİKTEN KAÇ SANİYE SONRA ÇEKMEK İSTEDİĞİMİZ SEÇENEĞİDİR.SİZE PROGRAMI KULLANMAYI MADDE MADDE ANLATCAM.

1-İLK ÖNCE PROGRAMI İNDİRİYORUZ.
2-OYUNA GİRİYORUZ.
3-BALIK TUTACAĞIMIZ YERE GİDİYORUZ.
4-(ÇOK ÖNEMLİ)F3 E YEMİ F4 E YETENEKLERİN ALTINDAKİ BALIKÇILIK SEÇENEĞİNİ KOYUYORUZ.
5-SONRA KARAKTERİMİZE ÜSTTEN BAKTIRIP SONUNA KADAR YAKLAŞTIRIYORUZ.
6-MASAÜSTÜNE GELİP BOTU AÇIYORUZ.

7-ÖNÜMÜZE YUKARDAKİ RESİM GELİYOR.O SANİYE SEÇENEKLERİNDEN BİRİSİNİ SEÇİYORUZ.(O SANİYE SEÇENEKLERİ BALIK İŞARETİ KAFAMIZA GELDİĞİNDE KAÇ SANİYE SONRA ÇEKCEĞİMİZİ BELLİ EDİYOR.İŞTE BU ÖZELLİK ÇOK GÜZEL.)SİZE ÖNERİM 3-2 SECONDS SEÇENEĞİNİ İŞARETLEYİN.
8-SONRA OYUNA DÖNÜYORUZ.VE ''end'' TUŞUNA BASIYORUZ.VE DAHA MOUSE KLAVYEYİ HİÇ ELLEMİYOZ.YOKSA BOTU YENİDEN KURMAK ZORUNDA KALIRSINIZ.

BOTUMUZ HAZIR HALE GELMİŞTİR.

ÇİFT LİNK WERCEM.(BAZI ARKADAŞLAR RAPİDSHAREDE SORUN YAŞADIĞI İÇİN)

RAPİDSHARE LİNKİ:BURAYA TIKLA

VİRÜS TARAMASI SONUÇLARI İÇİN:BURAYA TIKLA

İKİ ÜÇ KÖTÜ ANTİVİRÜS PROGRAMI WORM OLARAK ALGILAMIŞ PROGRAMI.GÜVENMİYOM DERSENİZ MODLAR DENESİN ÖNCE.AMA YEMİN EDERİM VİRÜS YOK.

TAMAMEN KENDİ UPLOADIM.KENDİ ANLATIMIMDIR.KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR.BİR TEŞEKKÜR VE KONUNUN SABİT OLMASI ÇOK GÜZEL OLUR
http://www.clanmt2.tr.gg

Yeni versiyon balık botu(süper anlatım)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 212.174.140.26 Yeni acıldı 25.08.2010
» Yeni Bdw Saatleri
» de_fantastic4 yeni map..
» VB 6 ile Basit Koxp Yapımı
» HypnoS-Bilişim ~ ~ Yeni açıldı.Ucuz Fiyatlara Vps Alma Şansı..Bu Fırsatı Kaçırmayın