Metin2 Pvp Serverler | Metin2 Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp Serverlar ClanMt2
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
sid=107191;channel=135375;w=728;h=90;wmid=53452;domain ="metin2pvpserverleri.2areg.com";
kategori ="0";
gosterim="BF";adsrv=1;arkaplan="FFFFFF";
baslik="000000";
aciklama="000000";
kenarlik="123456";
jsai="06141d6ecab68538";</script>
<script language="JavaScript" src="http://adserver1.adtech.com.tr/ppc.js"></script>

Metin2 Pvp Serverler | Metin2 Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp Serverlar ClanMt2

Metin2 Pvp serverler metin2 pvp serverleri metin2 pvp server kurulumu| Knight Pvp serverler Pvp serverlar pvpserverler Private serverler Ko private serverler pvp serverler pvp server pvp serverlar Clanmt2 Ko private serverler pvp serverler pvp server pvp

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İnternet Explorer Ana Sayfa Değişimi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
KeKoW
ChatMasteR
ChatMasteR

Seviye : 1
Takım : 5
Ruh Hali : 32
Aktiflik :
999 / 999999 / 999

Rep gücü : 192
Rep Puanı : 3

MesajKonu: İnternet Explorer Ana Sayfa Değişimi   C.tesi Mayıs 29, 2010 11:56 pm

Arkadaşlar ben az önce proğram yüklerken ana sayfa olarak googleyi yok ettim .. ve bilindik yol internet seçenekleri araçlar dedikten sonra giriş sayfası yazan bölüme google.com.tr yazmam işe yaramadı çünkü orası aktif değildi araştırırken yeni bir yol öğrendim ve sizlerlede paylaşmak istedim ..sonuç başarıyla sonlanıyor ...

aşağıdaki aynen uygulamanız yetiyor:
Başlar => Çalıştır

Kutuya "Regedit" Yaz. Şimdi Sırasıyla Adımları Takip Et.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main

"Start Page" İki Defa Tıkladıktan Sonra aboutlank Yazan Yere httt://www.google.com.tr Yazman Yeterli olacaktır.
http://metin2pvpserverleri.2areg.com
mertkal
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Takım : 5
Ruh Hali : 32
Aktiflik :
200 / 999200 / 999

Rep gücü : 115
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: İnternet Explorer Ana Sayfa Değişimi   Salı Haz. 01, 2010 7:59 pm

Very Happy thanks

İnternet Explorer Ana Sayfa Değişimi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALEMT2 AÇILDI!+ - 05HAZİRAN-0LAG - SÜPER SERVER KAÇIRMAYIN-Süper NPcler ve ASLA KAPNM
» Just-Mt2 Girr Girr