Metin2 Pvp Serverler | Metin2 Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp Serverlar ClanMt2
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
sid=107191;channel=135375;w=728;h=90;wmid=53452;domain ="metin2pvpserverleri.2areg.com";
kategori ="0";
gosterim="BF";adsrv=1;arkaplan="FFFFFF";
baslik="000000";
aciklama="000000";
kenarlik="123456";
jsai="06141d6ecab68538";</script>
<script language="JavaScript" src="http://adserver1.adtech.com.tr/ppc.js"></script>

Metin2 Pvp Serverler | Metin2 Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Pvp Serverlar ClanMt2

Metin2 Pvp serverler metin2 pvp serverleri metin2 pvp server kurulumu| Knight Pvp serverler Pvp serverlar pvpserverler Private serverler Ko private serverler pvp serverler pvp server pvp serverlar Clanmt2 Ko private serverler pvp serverler pvp server pvp

AnasayfaTakvimAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Linux İşletim Sistemi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
KeKoW
ChatMasteR
ChatMasteR

Seviye : 1
Takım : 5
Ruh Hali : 32
Aktiflik :
999 / 999999 / 999

Rep gücü : 192
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Linux İşletim Sistemi   C.tesi Mayıs 29, 2010 11:28 pm

Linux İşletim Sistemi

Yazan: Türkiye Linux Kullanıcıları Grubu

http://www.linux.org.tr

Yasal Açıklamalar BU BELGE "ÜCRETSİZ" OLARAK RUHSATLANDIĞI İÇİN İÇERDİĞİ BİLGİLER İÇİN İLGİLİ KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE HERHANGİ BİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR. AKSİ YAZILI OLARAK BELİRTİLMEDİĞİ MÜDDETÇE TELİF HAKKI SAHİPLERİ VE/VEYA BAŞKA ŞAHISLAR BELGEYİ "OLDUĞU GİBİ" AŞİKAR VEYA ZIMNEN SATILABİLİRLİĞİ VEYA HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUĞU DA DAHİL OLMAK ÜZERE HİÇBİR GARANTİ VERMEKSİZİN DAĞITMAKTADIRLAR. BİLGİNİN KALİTESİ İLE İLGİLİ TÜM SORUNLAR SİZE AİTTİR. HERHANGİ BİR HATALI BİLGİDEN DOLAYI DOĞABİLECEK OLAN BÜTÜN SERVİS TAMİR VEYA DÜZELTME MASRAFLARI SİZE AİTTİR.
İLGİLİ KANUNUN İCBAR ETTİĞİ DURUMLAR VEYA YAZILI ANLAŞMA HARİCİNDE HERHANGİ BİR ŞEKİLDE TELİF HAKKI SAHİBİ VEYA YUKARIDA İZİN VERİLDİĞİ ŞEKİLDE BELGEYİ DEĞİŞTİREN VEYA YENİDEN DAĞITAN HERHANGİ BİR KİŞİ BİLGİNİN KULLANIMI VEYA KULLANILAMAMASI (VEYA VERİ KAYBI OLUŞMASI VERİNİN YANLIŞ HALE GELMESİ SİZİN VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN ZARARA UĞRAMASI VEYA BİLGİLERİN BAŞKA BİLGİLERLE UYUMSUZ OLMASI) YÜZÜNDEN OLUŞAN GENEL ÖZEL DOĞRUDAN YA DA DOLAYLI HERHANGİ BİR ZARARDAN BÖYLE BİR TAZMİNAT TALEBİ TELİF HAKKI SAHİBİ VEYA İLGİLİ KİŞİYE BİLDİRİLMİŞ OLSA DAHİ SORUMLU DEĞİLDİR.
Tüm telif hakları aksi özellikle belirtilmediği sürece sahibine aittir. Belge içinde geçen herhangi bir terim bir ticari isim ya da kuruma itibar kazandırma olarak algılanmamalıdır. Bir ürün ya da markanın kullanılmış olması ona onay verildiği anlamında görülmemelidir.

v0.1 Temmuz 1997

Özet
Bu kitap Türkiye Linux Kullanıcıları Grubu'nun inet-tr'97 ve öncesi çalışmalarını kapsar.
Bu kitap 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Madde 34 (Eğitim ve Öğretim İçin Seçme ve Toplama Eserler) ve Madde 35 ( İktibas Serbestisi ) uyarınca yayınlanmaktadır.

İçindekiler

1. Linux Nedir?

2. Linux Kurulumu ve Başlangıç

3. Kabuk İşlemleri

4. Dosya ve Dizin İşlemleri

5. Linux Sistem Yönetimi

6. Bash Kabuğu

7. Sed ve Vi

8. TCP/IP

9. DNS (Alan İsimlendirme Sistemi)
http://metin2pvpserverleri.2areg.com
mertkal